Startuojame su pirmuoju įrašu svetainėje 🙂 jeee! Nuo šiol virtualiosrealybesakiniai.lt rasite ne tik virtualios realybės akinių, bet ir naudingo, įdomaus turinio, susijusio su virtualia realybe. Stengsimės skelbti naujienas, patarimus, apžvalgas ir kitas įdomybes. Tikimės, kad rasite kažką įdomaus paskaitinėti.

Taip pat planuojame čia pristatinėti virtualios realybės akinių, kuriais prekiausime, naujienas. Kaip tik šiandien pradedame prekybą Samsung Gear VR akiniais. Tai 4-oji, ir naujausia Samsung Gear VR akinių versija, kuri pasirodė 2016 metų rugpjūtį.

Tikrai, lengva naudotis šiais akiniais. Gear VR turi specialius jutiklius, mygtukus. Platus matymo laukas, patobulintoje versijoje jis padidėjo nuo 96 iki 101 laipsnio, tiksliai veikiantys galvos sekimo sensoriai ir mažas vaizdo uždelsimas nukelia į virtualią tikrovę, kurioje rasite begalę Samsung ir Oculus sukurtų žaidimų, video, nuotraukų, kurias galėsite žiūrėti 360 laipsniu.

Taigi, jei esate Samsung telefono šeimininkas, siūlome ilgai nesvarstyti ir rinktis šį modelį. Garantuojame – nepasigailėsite 😉

O mes šiuo pirmuoju įrašu pradedame mūsų blogo gyvenimą 🙂

Iki pasimatymo


No comments so far.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Website Field Is Optional.

COMMENTCOMMENT
Your NameYour Name
EmailEmail
WEBSITEWEBSITE